Video Interkom - ,,videovrátnik,,

Monitorovanie a ovládanie vstup do priestoru bytu, domu alebo firmy sa dnes stáva štandardom. Pri našich projektoch používame elegantné a kvalitné videovrátniky značky Hikvision, ktoré ponúkajú kompletnú škálu produktov umožňujúcich efektívnejšie a pohodlnejšie obojsmerné zvukové a obrazové overenie vstupu.
V ponuke sú produkty pracujúce na báze IP, analógových produktov alebo dvojvodičových produktov, ktoré vyhovujú potrebám vášho projektu.
Všetky videovrátniky je možné jednoducho konfigurovať a spravovať pomocou platformy iVMS-4200. Pokiaľ používate IP alebo dvojvodičové produkty video interkomu, poskytne  mobilná aplikácia možnosť diaľkového ovládania.
Čo to znamená? ,,možnosť umožňujúca otváranie dverí a brány nielen pomocou tabletu, ale aj mobilnej aplikácie. Aj počas vašej neprítomnosti dokážete otvoriť dvere/bránu, alebo sa s ním aspoň rozprávať (oboje cez aplikáciu v mobile). Ak na zvonenie nereagujete, videovrátnik návštevu nahrá a uloží. Majitelia objektu môžu do objektu vstupovať pomocou čipu alebo zadaním číselného kódu.
Systémy videovrátnika môžu byť tiež integrované do systémov CCTV (rekordér kamerového systému) a poplašných systémov. 

V prípade záujmu o službu, otázok nás neváhajte kontaktovať. 

 
Adresa

Attila Kováč - AASTUDIO

Pod Urbanom 36

934 01, Levice

E-mail
Telefón