Kamerové systémy

Naša firma pri zabezpečení objektov používa inovatívne bezpečnostné riešenia od firmy HIKVISION a DAHUA či ide o IP kamerový systém, alebo analógový systém.

Spomínané značky sú svetovou jednotkou medzi kamerovými systémami, ktoré kompletne ochránia váš majetok (byt, dom alebo firmu).

Čo by ste mali vedieť

Kamerový systém je v dnešnej dobe takmer neodelitelnou súčasťou ochrany majetku.  Možno ho rozdeliť do IP kamerového systému alebo analógového (lacnejšieho) systému.
Pri výbere kamerového systému na monitorovanie objektu je potrebné zvážiť nespočetne veľa aspektov aby systém spĺňal požiadavky obstarávateľa. Vybrať správne kamerové riešenie nie je jednoduchá záležitosť. Na trhu sa vyskytuje množstvo modelov a firiem, ktoré ponúkajú svoje riešenia.  „Základnou funkciou kamerového systému je zabezpečiť nepretržité multiplexné nahrávanie, cyklické sprostredkovanie informácií z jednotlivých videokamier, do príslušného monitorovacieho centra, diaľkové ovládanie kamier, prenos poruchových a poplachových stavov, prípadne prebrať riadiace informácie od hlavného riadiaceho systému.“ Na základe týchto skutočností preto výlučne na zabezpečenie objektu používame spomínané značky.

Návrh bezpečnostného kamerového systému

Mal by vychádzať zo zadania konkrétnej aplikácie a analýzy potrieb zákazníka. V úvodnej fáze realizácie kamerového systému by malo byť jasné, aký účel bude kamerový systém plniť, resp. aký prínos bude mať kamerový systém pre užívateľa a akým spôsobom bude obsluhovaný. 

Vždy je riešenie

Pri výbere kamerového systému samozrejme v niektorých prípadoch rozhoduje aj cena. Možno že sa pýtate či na trhu nieje niečo lacnejšie ako spomínané značky za priaznivú cenu, ale samozrejme nie na úkor bezpečnosti. Áno máme aj pre túto klientelu riešenie a to kamerový systém od firmy SECURIA PRO.

Securia Pro je popredný slovenský výrobca kamerových systémov, ktorý kombinuje tradičnú slovenskú precíznosť s najnovšími technológiami.
Od skromných začiatkov si vybudovali povesť firmy, ktorej dôverujú domácnosti a firmy po celom Slovensku. V srdci firmy je vášeň pre inovácie. Stále sa usilujú o to, aby produkty boli nielen spoľahlivé ale aj jednoduché na používanie. Hlavná priorita je zabezpečenie vašej bezpečnosti. V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým mať pocit bezpečia, a preto sa venuje tisíce hodín vývoju produktov, aby zabezpečili ich kvalitu a odolnosť voči najrôznejším výzvam.
V prípade záujmu o produkt navštívte náš eshop a ohľadne otázok nás neváhajte kontaktovať. 


Adresa

Attila Kováč - AASTUDIO

Pod Urbanom 36

934 01, Levice

E-mail
Telefón