Alarmové systémy

Naša firma pri zabezpečení objektov použivá inovatívne bezpečnostné riešenia od firmy JABLOTRON a to alarmový systém JABLOTRON 100+.

JABLOTRON 100+ je profesionálny zabezpečovací systém, ktorý kompletne ochráni váš byt, dom alebo firmu a zároveň vám uľahčí život vďaka možnostiam automatizácie.

JABLOTRON 100+ dokáže majiteľa upozorniť na možné vlámanie (otvorenie dverí, okien, rozbitie sklenených výplní, pohyb osôb vo vnútri budovy).

Dokáže tiež odhaliť hroziace nebezpečenstvo v podobe požiaru (dym, zvýšenie teploty), záplavy alebo únik plynu.

Navyše ponúka inteligentné funkcie automatizácie, ktoré vám uľahčia život. Môžete napríklad diaľkovo ovládať osvetlenie, vykurovanie alebo zavlažovanie.


Zabezpečovací systém JABLOTRON 100+ je inštalovaný certifikovaným partnerom, ktorí vám poskytne komplexné služby vrátane návrhu systému, inštalácie a následných pravidelných servisných prehliadok. Vďaka tomu systém funguje spoľahlivo a efektívne a vy máte istotu, že vy a váš majetok ste v bezpečí.

JABLOTRON 100+ je možné inštalovať viacerými spôsobmi. V dokončených a zariadených objektoch sa bezdrôtová inštalácia vykonáva spôsobom, ktorý je šetrný k interiéru a nevyžaduje stavebné úpravy.

V prípade novostavieb a rekonštruovaných objektov sa inštalácia zvyčajne vykonáva kombináciou drôtovej a bezdrôtovej inštalácie.

Adresa

Attila Kováč - AASTUDIO

Pod Urbanom 36

934 01, Levice

E-mail
Telefón